Zirkonyum Diş Örnekleri
2.jpg

Şeffaf Diş Teli


Şeffaf Görünmeyen Diş Telleri
 
Estetik Şeffaf Diş Teli: Şeffaf seramik braketlerden yapılan daha az dikkat çeken braket tipidir. Clear aligner( şeffaf diş telleri ) genellile 14 yaşından büyük hastalarda küçük diş hareketleri sağlamada kullanılan estetik diş hekimliği uygulamalarından birisidir. Şeffaf Diş Teli Seramik braketleri NASA uzay projelerinde kullanılan ve yan ürün olarak geliştirilen cam benzeri, ileri teknoloji ürünü bir malzemeden yapılmaktadır. En çok tercih edilen diş telleridir.

Seramik brakette şeffaf veya diş rengindeki bağ kullanılmaktadır. Bir çok aile üyesi ve arkadaşınız şeffaf diş telleri braketlerini fark etmeyecektir.

Estetik Ortodonti Diş Hekimliğimiz Cumartesi ve Pazar Günleri Dahil 7 Gün 24 Saat Açık Olarak Hizmet Vermektedir. Ortodonti tedavisi ve ortodonti şeffaf diş teli tedavisi yaptırmak veya ortodontik şeffaf diş telleri fiyatları hakkında bilgi almak için ;

0212 280 15 25 - 216 346 03 47 - 0532 438 13 03

Şeffaf Diş Telleri Seramik braketler kesinlikle leke tutmazlar. Fakat bazı yiyecek ve içecekler veya sigara, şeffaf diş braketinin dişinize tutturan dolgu maddesini lekeleyebilmektedir.


Şeffaf Diş Teli Fiyatları yapılacak ortodonti tedavisine göre değişmektedir.Şeffaf diş teli modellerine göre şeffaf diş telleri fiyatları mevcuttur.

Yorumlar  

 
#1 şeffaf diş telimesut mamak 21-05-2011 15:52
arkadaşın isteği üzerine size gelip şeffaf diş teli yaptırdım 1 ay olmasına rağmen dişlerimde görünür derecede düzelmeler oldu. ortodonti tedavisi süresince bu şeffaf diş tellerini takmak hiç sorun olmayacak zaten pek bellide olmuyor oral dent çalışanlarına teşekkür ediyorum
 
 
#2 Şeffaf diş teli ve porselen görünmez diş teliSaadet Arkan 30-05-2011 19:19
Selam ve Hayırlı Akşamlar,

Ben seramik diş teli veya porselen diş teli yaptırmak istiyordum. Bu porselen seramik diş teli hakkında pek bilgim olmamasına karşın tavsiye üzerine dişlerime tel taktırmak istiyorum. Şeffaf görünmeyen diş teli hangisi oluyor ve fiyatları nedir. Seramik diş teli mi iyi yoksa porselen şeffaf diş tellerimi iyi diş teli. hangisi görünmeyen diş teli ise onu yaptırmak istiyordum. teşekkürler.
 
 
#3 Görünmeyen Seramik Beyaz Diş TelleriDentalist - Dental İstanbul 30-05-2011 19:27
------ Saadet Hn.
Porselen diş teli, seramik diş telleri, şeffaf diş telleri, bu yazdığım diş tellerinin hepsi görünmeyen diş telleri grubuna girmektedir. Porselen Şeffaf diş telleri veya seramik beyaz diş telleri fiyatlarını buradan söylemem mümkün değil. Öncelikle muayene etmemiz gereklidir. Yapılan muayeneyeden sonra diş teli tedavisi için konuşmamız gereklidir. Muayenemiz ücretsizdir. Buradan Porselen diş veya seramik şeffaf görünmeyen diş telleri fiyatlarını vermemiz afaki olur. Görüşmek üzere. Hayırlı Akşamlar.
 
 
#4 porselen ile seramiği kıyaslar mısınız?pınar gürsu 13-06-2011 19:44
merhaba , şeffaf diş tellerinin leke tutmadığını duymuştum. Aynı durum porselen diş tellerinde de olur mu? yoksa zamanla sararma yapar mı ?
teşekkürler.
 
 
#5 Öğrenci SSKMurat Yıldırım 19-06-2011 12:00
Merhaba ben istanbul üniversitesi öğrencisiyim ve üniversite üzerinden sigortalıyım. Dişlerimde yamukluk var ve Ortodonti tedavisine ihtiyacım var.Acaba öğrenci sigortam sayesinde herhangi bir indirimden yararlanabilir miyim
 
 
#6 FiyatMurat Yıldırım 20-06-2011 08:38
Alıntılandı mesut mamak:
arkadaşın isteği üzerine size gelip şeffaf diş teli yaptırdım 1 ay olmasına rağmen dişlerimde görünür derecede düzelmeler oldu. ortodonti tedavisi süresince bu şeffaf diş tellerini takmak hiç sorun olmayacak zaten pek bellide olmuyor dentalist çalışanlarına teşekkür ediyorum

Kaç tl ye yaptırdınız acaba fiyat verebilir misiniz
 
 
#7 Görünmeyen Seramik Beyaz Diş Tellerikader 05-07-2011 20:01
merhabalar iyi aksamlar ben 25 yasindayim benim ust dislerimde 2 tane sivri disim var ve onde ve arkada kaliyor ben tel taktirmak istemiyorum uzun suruyor diye bi aklimda diyorki kpmpozit dolgu yaptirayim hepsi ortadaki dislerimin izasinda olsun diye dusunuyorum bana yardimci olursaniz sevinirimS hangisi daha iyi olur benim icin?

-----Dental İstanbul
Muayenemiz Ücretsizdir. Ağız yapınızı görmeden tedavi şeklini söylememizin mümkünatı yok. Teşekkürler.
 
 
#8 bilgikader 09-07-2011 08:00
lutfen yardimci olursaniz sevinirim uste yazi yazdim okuyup bilgi verirseniz iyi olur tessekkurler
 
 
#9 görünmez diş teliöğrenci 31-07-2011 17:04
ön dişlerim arasında boşluk var ne önrirsiniz
 
 
#10 maliyetmerve 01-08-2011 08:18
normal diş telleriyle görünmezlerin arasında fiyat farkı çok mu